הסכמי גירושין 

 

הליך הגירושין הינו אחד המשברים הקשים והכואבים לשני בני הזוג ולילדים המשותפים במיוחד. למרות המצב המורכב והמכאיב, חשוב לזכור ולהבין כי גירושין אינם חייבים להתנהל כשדה קרב! הסכם גירושין הנערך בהבנה ובהסכמה הדדית יסייע לבני הזוג להישאר ידידים ולהמשיך לנהל את העניינים המשותפים מתוך ידידות וכבוד. לדרך ניהול תהליך הגירושין ועריכת הסכם הגירושין ישנה חשיבות מכרעת על המשך חייכם וחיי יקירכם ועל מנת לצלוח בהצלחה פרק זה בחייכם, ללא מהמורות ומשקעים מיותרים, אתם זקוקים לעו"ד גירושין, מומחה בעריכה וניסוח הסכם גירושין.

עו"ד צבי טהורי – מומחיות עריכה וניסוח הסכמי גירושין
עו"ד צבי טהורי מייעץ ומלווה משפטית בני זוג המצויים בעיצומו של הליך גירושין ובכלל זה ניסוח ועריכת הסכם גירושין בהסכמה, תוך גיוס מלוא המשאבים למען התיק, הלקוח ועשיית הצדק, הבנה מעמיקה בכל המרכיבים המשפטיים ומחויבות ערכית וחברתית.

הסכם גירושין
הסכם גירושין מכיל הסכמות הדדיות הדנות בכל מחלוקות הגירושין, חובות וזכויות בני הזוג לאחר הגירושין, משמורת והסדרי ראיה, מזונות ילדים ואישה, חלוקת רכוש ועוד. עריכת הסכם גירושין חוקי מחייב את הסכמה מרצון של שני הצדדים, אחרת יהיה חסר תוקף חוקי. לאחר החתימה על ההסכם, יוגש המסמך לבדיקת בית המשפט, שבוחן ומוודא כי כל צד מודע ומבין את תוכנו וכי תוכנו אכן הוגן כלפי שני הצדדים. הסכם הגירושין יקבל תוקף חוקי רק לאחר מתן הגט בבית הדין הרבני וביטולו יתאפשר רק אם הוא יוכח כי נעשה מתוך הטעיה בזדון, כפייה, עושק, לרבות אם בוצעו בו טעויות, או אם אחד מהצדדים אינו עומד בתנאי ההסכם. מומלץ לערוך הסכמי גירושין בסיוע עו"ד גירושין מומחה ובקיא בדרישות הניסוח המחייבות הסכם גירושין הולם ובכל ימנע מצב בו עלול בית המשפט להביא לפסילתו.  
כאשר שאיפת כל הצדדים בסכסוך הגירושין הינה להגיע לפתרון הטוב ביותר ולסיים את קשר הנישואין בהסכם גירושין מחוץ לאולם בית- המשפט לענייני 

משפחה או בית הדין הרבני, הסכם מקיף המכיל את כל הסוגיות הכרוכות בגירושין ובכלל זה:

  • גירושין ומתן הגט
  • מזונות ילדים ואישה, ידועה בציבור
  • שינוי מזונות בעתיד
  • משמורת ילדים והסדרי ראייה
  • איזון משאבים, חלוקת רכוש
  • העדר תביעות בעתיד
  • ועוד . 


ייעוץ מקצועי ותמיכה אישית לאורך כל הדרך
עו"ד צבי טהורי וצוות משרדו המקצועי שמים את טובת הלקוח במרכז העשייה ומעניקים חשיבות גבוהה לאיכות הקשר בין עו"ד לבין כל לקוח. זאת מתוך המודעות והאמפטיה הגבוהה למצבו של אדם המצוי בתהליך גירושין החובה בתוכו סערת רגשות מורכבת המעיבה על שיקול דעת בריא ונכון ולא אחת מעוררת אמוציות שליליות ומשקעי עבר המעודדים רגשות ודחפים שליליים והרסניים. צוות המשרד מקפיד ללוות כל לקוח באופן מקצועי ואישי, לשמש ככתף תומכת ואוזן קשבת בנגישות וזמינות גבוהה, על מנת להניב את הפתרון האופטימאלי ביותר לכל הצדדים – כי אפשר וכדאי להתגרש אחרת: הסכם גירושין בשיתוף פעולה.

 

03-6120042